PROFI CHIPTUNING

Responzivní webová prezentace na míru s administračním rozhraním pro správu nabízených služeb a přijatých objednávek.

web: www.profi-chiptuning.cz
realizace: květen 2017

Pro firmu Profichip s.r.o. jsme zpracovali firemní webovou prezentaci, která obsahuje katalog produktů a služeb chiptuningu s možností objednávky a rezervace termínu na vybrané pobočce. Webové stránky jsou plně responzivní včetně administrace.

Front-end webu obsahuje katalog produktů, ve kterém lze snadno vyhledávat nebo procházet dle kategorie vozidla. Každý vůz má různé motorizace s různými parametry a také cenou chiptuningu. Tyto hodnoty lze snadno měnit v administračním rozhraní webu.

Abychom ulehčili práci plně vytíženému týmu lidí z Profichipu, rozhodli jsme se doplnit administraci o přehledný kalendář objednávek na všech pobočkách. Jednoduše se tak mohou jednotlivé objednávky naplnánovat na nejvhodnější datum a čas přímo v administraci webu.

Na webu není jen katalog vozů, ale najdete zde také rozsáhlý magazín plný článků a referencí. Tyto články jsou propojeny s produkty tak, aby bylo docíleno co nejvyšší provázanosti stránek celého webu. Uvnitř článku je umístěna karta produktu s odkazem do detailu produktu, v produktu jsou naopak umístěny články o daném voze.

Před samotnou realizací vždy důkladně připravíme s klientem vešekré podklady a požadavky zapracujeme do wireframe - jednoduchý náčrt webových stránek, na kterém si ujasníme především layout webu.

Abychom měli s klientem jasno, připravili jsme síťový graf propojení celého webu. Ujasnili jsme si, kam která stránka bude odkazovat. Cílem bylo, aby každá cesta vedla k objednávce.

Prohlížení webu je snadné na všech zařízeních. Vždy maximálně využijeme možnosti daného zařízení.

Chcete vidět další naše projekty?

Zobrazit všechny reference

Zaujal vás tento projekt?

Máte zájem o podobné řešení? Neváhejte a napište nám!

Nahoru